Hakkımızda

Lifeiletisim.com LİFE İLETİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanı ile 2007 yılından bu yana çeşitli sektörlerde istihdam sağlayarak, müşterilerine kaliteli ve faydalı hizmetler vermektedir.

Lifeiletisim.com sitesi, müşterine hizmet etmenin mutluluğu ile çalışmalarından ödün vermeksizin, her daim daha iyi hizmet ve kaliteyi sunmayı hedeflemekte olan bir firmadır. Cep telefonu söz konusu olduğunda akla gelebilecek her türlü aksesuar, yedek parça ve benzeri ürünleri tedarik ederek müşterilerine hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunabilmek firmanın öncelikli amaçlarındandır. 

En İyi Kalite

lifeiletisim.com sitesi kapsamında hizmete sunulmuş ürünler, kalitesi test edilmiş, sorunsuz ürünlerdir. Bünyesinde yer alan çoğu aksesuar ve yedek parça ürününü garanti kapsamına alarak da müşterilerine bu kalitenin derecesini sunma isteğiyle çalışır. lifeiletisim.com Müşterilerine ürün gönderilmeden önce, ürünün kalitesi, herhangi bir problem içermediğini test edierek kullanıcıya gönderir. Bu durum, firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önem ve hassasiyetle ilişkilidir.


Hızlı ve Güvenli Teslimat

Günümüz dünyasında zamanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan lifeiletisim.com firması, bu konuda müşterilerine sorunsuz ve hızlı ürün ulaştırılması konusunda son derece hassastır. Ürün siparişinin akabinde 1-3 gün içerisinde ürün müşterilere ulaşacaktır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.